Oferta

Podkategorie

 • FLAGI

  Flaga od zawsze standowi symbol pojednania, solidarności i wspólnoty. Z każdą flagą należy obchodzić się z szacunkiem - zarówno przy wywieszaniu, zdejmowaniu jak i podczas przechowywania, gdy nie jest eksponowana. Flagi narodowe towarzyszą nam zarówno w chwilach radosnych podczas celebracji jak i  narodowych tragedii. Dlatego też oferujemy najwyższej jakości flagi wykonane techniką druku bądź szycia. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór flag w przeróżnych formach: flagi Polski, flagi Unii Europejskiej, flagi narodowe, flagi samorządowe, flagi religijne, flagi sportowe i flagietki. A wszystkie w formie flagi standardowej czyli z tunelem, flagi masztowej i flagi gabinetowej. 

 • AKCESORIA

  W tej kategorii znajdziesz przeróżne akcesoria flagowe. Stojaki gabinetowe oraz maszty do stojaków gabinetowych służące do efektownej wewnętrznej prezentacji flag, uchwyty flagowe do zewnętrznej prezentacji flag, stojaczki biurkowe służące do prezentacji flagietek, kotyliony i wstążki narodowe, wstęgi do przecięcia, akcesoria sztandarowe takie jak szarfy satynowe, pokrowce na sztandar czy rękawiczki do sztandaru, drzewce do flag i drzewce do sztandarów, sznury i słupki ogrodzeniowe, piny z polską flagą. 

 • GODŁA

  W tej kategorii prezentujemy godła narodowe. Godło Rzeczpospolitej Polskiej, jak mówi ustawa, jest to umieszczony w czerwonym polu tarczy wizerunek orła białego ze złotą koroną na głowie zwróconej w prawo, z rozwiniętymi skrzydłami, ze złotym dziobem i szponami. Godło RP towarzyszy Polakom głównie w budynkach publicznych: urzędach, szkołach, sądach, obiektach wojskowych czy należących do innych służb mundurowych, m.in. Policji, Straży Granicznej czy Państwowej Straży Pożarnej. W naszej ofercie znajdziesz godła w ramkach, godła emaliowane, godła mosiężne, godła MDF, orly odlewane i godła w postaci naszywki. 

 • MASZTY

  W naszej ofercie oferujemy szeroki wybór masztów flagowych, które służą efektownej zewnętrznej prezentacji flag. Często są używane przez firmy w celu prezentacji flag reklamowych, ale również przez osoby prywatne do ekspozycji flagi na prywatnej posesji. Oferujemy maszty flagowe w wersji standard, maszty. flagowe typu baner, oraz akcesoria masztowe: obciążniki do flagi na maszt, obejmy do masztu i linki do masztu.

 • TABLICE

  W tej kategorii prezentujemy tablice informacyjne i adresowe, emaliowane lub z płyty PCV.

 • WYBORY

  Ta oferta skierowana jest do instytucji państwowych zaopatrujących się na wybory. Tutaj znajdziesz wszystko związane z wyborami: urny wyborcze, pokrowce na urny wyborcze i plomby zabezpieczające, kabiny wyborcze, parawany wyborcze, obrusy wyborcze oraz tablice informacyjne wyborcze. 

 • STREFA KIBICA

  Ta oferta skierowana jest do fanów sportu chcących pokazać wsparcie dla polskiej reprezentacji czy też patriotów, osób chcących celebrować polskość. Znajdziesz tutaj koszulki z orłem, czapki z orzełkiem, flagietki samochodowe z uchwytem, pokrowce na lusterko samochodowe, szaliki kibica czy naszywki w postaci haftowanego godła. 

Jest 193 produktów.

Pokazano 1-12 z 193 pozycji

Aktywne filtry