Flagi Lublin

         

Nasz zespół 

Jesteśmy znanym lubelskim producentem flag będącym na rynku od 20 lat. Nasz młody zespół pełen zaangażowania i pasji doradza naszym klientom zarówno w odniesieniu do wyboru odpowiedniej technologii, jak i optymalnych rozwiązań ekonomicznych. Produkując flagi - symbol patriotyzmu, dumy i honoru, pamiętamy o ich znaczeniu i wadze. W każdą nawet najmniejszą flagietkę wkładamy maksimum serca, aby póżniej przekazać je naszym klientom.  

Oferta 

Oferujemy szeroki wybór flag od naszej narodowej flagi Polskiej, przez flagi narodowe innych państw, flagi samorządowe, religijne, ugrupowani owe aż po flagi reklamowe. W naszej ofercie znajdziesz również maszty, uchwyty flagowe oraz różnego rodzaju akcesoria typu godła, tablice, akcesoria wyborcze czy gadżety patriotyczne. 

Z biegiem lat wychodząc naprzeciw zmieniającym się potrzebom klientów rozszerzyliśmy naszą ofertę o flagi reklamowe. Z naszych usług korzystają klienci zarówno końcowi jaki agencje reklamowe. Produkujemy między innymi flagi masztowe, beachflagi czy też flagietki reklamowe. 

Oprócz naszej stałej oferty realizujemy zamówienia indywidualne - niestandardowy wymiar? flaga z twoją własną grafiką? Jesteśmy w stanie zrobić wszystko! Złóż zamówienie w zakładce Zamówienia indywidualne

Zaplecze produkcyjne

Nasze zaplecze produkcyjne dysponuje nowoczesnymi maszynami do wykonywania i wykończenia druków sublimacyjnych - ploterem Mimaki o szerokości 2,5m do druku transferowego, ploterem Kingjet do druku bezpośredniego oraz kalandrem Kliveric o szerokości 2,2m. Dysponujemy również własną szwalnią, która zajmuje się szyciem flag i wykończeniem naszych produktów, dzięki temu możemy wykonywać nawet najbardziej niestandardowe zamówienia.