Kategoria: Flaga Polski, PL, Narodowa

Flaga Polski, PL, Narodowa

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-12 z 14 pozycji

Aktywne filtry

FLAGA POLSKI NARODOWA - PROSTO OD PRODUCENTA

Flaga biało-czerwona to jeden z najistotniejszych symboli naszego kraju. Nasze przedsiębiorstwo produkuje flagi zgodne z przepisami ustawy z 31 stycznia 1980 roku o godle, barwach i hymnie Rzeczpospolitej Polskiej, a także o pieczęciach państwowych, uwzględniając aktualne zmiany. Polska flaga narodowa jest również nieodłącznym elementem patriotyzmu i tożsamości narodowej. Powinna być umieszczona przed każdym urzędem czy organem administracyjnym, a wszyscy obywatele i instytucje publiczne są zobowiązani otaczać ją należytym szacunkiem.

Najwyższej jakości polską flagę kupisz właśnie w naszym sklepie internetowym. Flagi są wykonywane z trwałych materiałów, które nie blakną nawet po dłuższym czasie użytkowania. W ofercie znajdą Państwo zarówno flagi z godłem, jak i wersję dwubarwną.

FLAGA POLSKI NA ZAMÓWIENIE

flaga Polski

Jeśli interesują Państwo inne rozmiary niż te dostępne w naszej ofercie, prosimy o kontakt.

Wszystkie flagi są wyprodukowane w Polsce. Charakteryzują się wysoką jakością - większość z nich jest wykonana z poliestru o gramaturze 134 g/m2, ale posiadamy również flagi z innych materiałów, np. z tkaniny atłasowej czy poliestru imitującego płótno. Drukowanie odbywa się za pomocą technologii cyfrowej lub termosublimacjo, które zapewniają żywe, nasycone kolory, odporne na promieniowanie słoneczne i nieblaknące podczas prania.

Flagi można zamówić w układzie poziomym (dyplomatycznym) lub pionowym - każdy znajdzie coś dla siebie. Przy składaniu zamówienia konieczne jest również określenie wykończenia flagi, w zależności od jej przeznaczenia.

FLAGI NA WSZELKIE OKAZJE

Nasz asortyment flag Rzeczpospolitej Polskiej jest na tyle zróżnicowany, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. W ofercie posiadamy:

  • flagi poliestrowe RP do wykorzystania w uchwytach flagowych, z tunelem na drzewiec
  • flagi poliestrowe RP do wykorzystania na masztach flagowych
  • flagi sztandarowe (satynowe, trójwarstwowe) do wykorzystania w stojakach flagowych wewnątrz pomieszczeń
  • flagietki RP do wykorzystania wewnątrz na dekoracyjnych stojakach oraz tzw. machatki, które można używać podczas imprez plenerowych

Flagi te można stosować zarówno na co dzień, jak i podczas uroczystości. Instytucje państwowe i służby mundurowe są zobowiązane do wywieszania flag RO przed swoją siedzibą. W naszym sklepie można zakupić flagę w odpowiednim rozmiarze, a jeśli takiego nie ma w ofercie, można ją zamówić na specjalnie życzenie.

FLAGI NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Nasze wyroby cieszą się zainteresowaniem nie tylko ze strony instytucji państwowych, ale również osób prywatnych, które chcą podkreślić swoje zaangażowanie w sprawy kraju poprzez wywieszenie flagi Rzeczpospolitej. Wszystkie nasze flagi sprawdzą się doskonale podczas imprez plenerowych, takich jak koncerty, festiwale, wydarzenia sportowe czy lokalne uroczystości. Dzięki trwałości materiałów, z jakich są wykonane, oraz solidnemu wykonaniu, nasze flagi będą służyć przez długi czas, niezależnie od warunków atmosferycznych.

Niezależnie od warunków atmosferycznych, nasze flagi charakteryzują się trwałością i odpornością na działanie czynników zewnętrznych, takich jak deszcz, wiatr czy promieniowanie słoneczne. Wykorzystując wysokiej jakości materiały oraz nowoczesne technologie druku, gwarantujemy, że nasze flagi zachowują swoje kolory i wygląd przez długi czas.

Dzięki temu, że flagi są odporne na warunki atmosferyczne, mogą być wykorzystywane na zewnątrz przez cały rok, zarówno w miesiącach letnich, kiedy słońce intensywnie świeci, jak i w okresach opadów deszczu czy śniegu. Dobra jakość materiałów i wykonanie sprawia, że nasze flagi są nie tylko estetyczne, ale także funkcjonalne, co pozwala cieszyć się nienagannym wyglądem polskiego symbolu narodowego niezależnie od warunków pogodowych.